Акція "1 вересня без квітів"

1 вересня учні 3-А класу з класним керівником Крюковою М.М. провели акцію "1 вересня без квітів". Зібрані кошти були передані до Вилківського волонтерського штабу. Наші активні волонтерки молоді дівчата Христина та Віка завжди тримають руку на пульсі і направляють зібрані кошти на першочергові потреби наших військових. Дівчата закупили хлопцям такі необхідні турнікети та воротники. І нехай кошти, зібрані дітками класу, це лише невеличка частинка у спільній покупці, але ж усвідомлення того, що не тільки дорослі, а і діти є частиною нашої громади, частиною нашої боротьби за волю коштує дуже дорого. Також дітки 3-А взяли участь у зборі коштів на автівки, які дуже потрібні хлопцям для успішного збиття шахедів. Разом до Перемоги!