Новорічний ранок 1-х класів

23 грудня в учнів 1-х класів відбулося Новорічне свято. Незважаючи на карантинні обмеження та відсутність батьків свято пройшло дуже весело. Лісові звірятка прикрашали ялиночку своїми улюбленими смаколиками, дітки декларували вірші, грали у рухливі ігри, які підготували класні керівники Аладишева Г.О. та Крюкова М.М. Традиційно маленькі школярики водили хороводи, співали пісень та грали у

музичні ігри, які на уроках музичного мистецтва підготувала вчитель музики Циганкова С.В. На уроках хореографії з вчителем Бугор І.О. дітки вивчили запальний та веселий флешмоб. І, звичайно, до першачків в гості завітали Дід Мороз та Снігуронька. Казкові герої відмітили, що за рік дітки значно подорослішали, стали розумнішими та спритнішими. Школярі грали та танцювали з Морозом та Снігуркою. А як зраділи малюки подарункам від Дідуся, не передати словами. Вчителі 1-х класів Марина Михайлівна та Галина Олексіївна дуже вдячні всім, хто допомагав під час підготовки та проведення свята: асистенту вчителя Шевченко Л.П., вихователю групи подовженого дня Бойченко А.Л., вчителям музики та фізичної культури Циганковій С.В. та Бугор І.О., Вязовському Максиму -учню 11 класу (Дід Мороз), Парасочко Марії-учениці 5-Б класу (Снігуронька), ЗДНВР Лесик І.М. та медсестрі Куркіній Н.І. за підтримку. І, звичайно, батькам за подарунки та любов до своїх діток. Гарних та веселих всім свят! Нехай всі бажання неодмінно здійснюються, в родинах панує затишок та любов. Будьте всі-всі здорові! З НОВИМ РОКОМ 2022!