Школа в умовах карантину

ШКОЛА В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Нові правила навчання в школі

• учням 1-4 класів дозволено пересуватися у закладах освіти без маски чи респіратора;
  • в помаранчевих регіонах епідеміологічної небезпеки вчителям рекомендують викладати свій предмет у захисних щитках;
  • натомість вчителі, які працюють в жовтій або зеленій зоні, повинні просто дотримуватися відповідної дистанції. Викладати можна без масок;
  • допуск вчителів на роботу відбуватиметься тільки після проведення відповідного температурного скринінгу;
  • у випадку підтвердження коронавірусу у когось із учнів, весь клас повинен піти на самоізоляцію та провести відповідні заходи;
  • дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, у подальшому рекомендується ретельно мити руки після кожного уроку.

Окрім того, у МОЗ наголосили, що вони незабаром оприлюднять повний перелік правил з протоколами та рекомендаціями.

ПАМЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

• Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

•    Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів, родичів з початком навчального року суворо заборонено.

•    В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

•    При вході в школу або в клас обробляти руки антисептиком.

•    Під час перерв всі учні повинні ходити в масках (крім учнів 1-4 класів), на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик.

•  Вчителям, персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг.

​​​​​​​

•  За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

•   Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини (зафіксуйте показник в цоденнику під особистий підпис), оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем.

•   Тобто будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

•    Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

•   Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу: спортзалу, інформатики та поділ на групи з української, англійської,російської мови.

•    Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.

•    Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

•   Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.
  • Залишати територію школи в період учбового процесу та на перервах категорично заборонено.​​​​​​​

Адміністрація Вилківського ЗЗСО І-ІІІст.№1

ПАМЯТКА       ДЛЯ  УЧНІВ

Шановні учні Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 !!!!!

1 вересня 2020 року школа починає працювати у режимі.

Початок занять: о 8.00

• Учні приходять до школи на перший урок о 7:45.
  • Щодо температурного скринінгу. Адміністрація забезпечує температурний скринінг педпрацівникам та технічному персоналу. Учням температурний скринінг буде здійснюватися тільки у разі підозри на захворювання та поганого почуття.
  • Кожний ранок необхідно поміряти температуру вдома та внести батьками до щоденника та поставити підпис .У разі її підвищення в школу не відвідувати, а звернутися до сімейного лікаря.
  • Ви  повинні мати з собою 3 захисні маски (можливо саморобні) та індивідуальну пляшечку з водою. Ви  користуєтися масками тільки на перерві в стінах школи для (крім 1-4 класів).
  • На кожен випадок відсутності в школі необхідно надавати довідку (від лікаря чи  письмову пояснювальну записку від батьків)  .
  • У школі буде забезпечено дотримання антисептичного та дезінфекційного режиму, але мати при собі вологі серветки.
  • В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи. Просимо з розумінням поставитись до того, що батьки, бабусі, дідусі не допускатимуться до приміщення школи.
  •   Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
  • Щодо харчування у школі. Воно буде здійснюватись відповідно до нових вимог безпеки. Для кожного класу будуть відведені окремі перерви.

Будьте відповідальними  і дбайте про оточуючих. Якщо у вас виникають запитання, звертайтеся до класного керівника.

Адміністрація Вилківського ЗЗСОІ-ІІІ ст.№1.