НЕ Ділова зустріч "Серце віддаю дітям"

04 жовтня 2023 в ОЗО "Вилківський ЗЗСО №1" відбулася НЕ Ділова зустріч "Серце віддаю дітям" гостями якої були вихователі та керівники ДНЗ Делюкова Т.В., Савенко А.Д., директор КЗПО "Вилківський будинок дитячої та юнацької творчості" Ізотова Н.І., керівник гуртка "АБВГДейка" Воробйова Т.А., методист відділу освіти Філімончук О.В.

Захід розпочався з відкритих інтегрованих уроків, ранковими зустрічами дітей та вчителів 1-х класів:

- 1-Б клас Ярошенко Т.Б. вчитель вищої категорії, асистент вчителя Унгарова А.О. Інтегрований урок ЯДС "Осінь. Рослини та тварини восени";

- 1-А клас Бобрикова А.М. вчитель вищої категорії. Інтегрований урок української мови (читання) "Буква А, звук [a] ".

На уроках вчителі професійно показали роботу в групах, парах та індивідуально, включаючи елементи предметів математики, навчання грамоти, письма, технології та ЯДС, дотримуючись вимог НУШ.

Друга частина НЕ Ділової зустрічі проходила у теплій атмосфері співпраці, де заступник директора з навчально-виховної роботи Лесик О.М. провела тренінг з учасниками зустрічі на тему: "Дитина 6-7 років очима вчителів, батьків, вихователів ДНЗ, однолітків". Мета тренінгу - краще пізнати вихованців, звернути увагу на якості, які потребують належної уваги у роботі з дитиною 6-7 років. Тобто подивитися на дитину ніби "зі сторони"!

По закінченню Не Ділової зустрічі кожен учасник взяв з собою частину добра, нових вражень, знань та любові у своє серце та поніс всі ці надбання до своїх колективів.

Посилання на сторинку Facebook - https://www.facebook.com/groups/663255204840205/permalink/1070188894146832/