Цікаві вправи

Вітаю ,любі батьки чудових діток!З вами на зв'язку логопед-дефектолог Кириченко Олександра Олексіївна. Миру усім!
У цей непростий для всіх час,ми прагнемо бути максимально корисними,тому запрошую Вас і ваших діток у свій онлайн-кабінет за посиланням яке буде нижче!
Кожного дня я буду викладати цікаві вправи і невеличкі цікаві відео ,в яких буду особисто показувати приклади артикуляційних ,дихальних та пальчикових вправ,проведіть ці пару хвилин з дитиною ,виконуючи разом ці вправи ,це допоможе не тільки розвинути моторику та наблизити дитину до правильної звуковимови  але й зняти напругу або тривожність,адже батьки-найважливіше джерело допомоги дітям.Діти емоційно дуже вражені ,потурбуйтесь про них,але і про себе не забувайте!
Також,якщо у вас є запитання ,або ви хочете уточнити які вправи краще виконувати для виправлення конкретного звука-ви можете звернутися до мене особисто.
А сьогодні запрошую Вас і ваших малят виконати артикуляційну гімнастику разом зі мною під веселу музику.

При формуванні у дитини мовленнєвого дихання, необхідно передусім сформувати сильний правильний ротовий видих.При цьому потрібно навчити дитину контролювати час видиху,витрачати повітря економно.Додатково у дитини розвивається здатність направляти повітряний струмінь у потрібному напрямі.
Під час виконання вправ потрібно постійно контролювати правильність дихання.