Новорічне свято для майбутніх першокласників

Новий рік — найчарівніше свято року, від якого діти завжди чекають чогось особливого та несподіваного. Для майбутніх першачків також хотілося створити новорічну атмосферу.

Новорічне свято — особливе, чарівне. Його з нетерпінням чекають діти і в дитячому садку, і в школі.

25 грудня відбувся тематичний новорічний ранок для майбутніх першокласників. Під керівництвом педагога-організатора Циганкової Сніжани Володимирівни новорічне свято перетворилося на яскраве шоу з піснями, таночками та захопливими іграми.

Супроводжували дітей, водили хороводи, підтримували Новорічний настрій їх майбутні класні керівники Каражова Юлія Вікторівна та Риженкова Галина Миколаївна

У заході прийняли участь: новорічний символ 2022 року, тигряТишка - Бондаренко А.В., сіренький Вовк - Кравченко А.В. До дітей завітали Дід Мороз - Вязовський Максим та тендітна Снігуронька - Парасочко Марія; муз.супровід налаштовувала - Циганкова Ілона.

Діти з задоволенням співали, танцювали, приймали участь у конкурсах. Наприкінці майбутні першачки отримали солодкі подарунки від адміністрації закладу.