Угода про співпрацю

Угода про співпрацю між педагогічним, батьківським колективом та учнівським самоврядуванням Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1

Ми – директор закладу Іванова Парасковія Іванівна, голова батьківського комітету Сербінова Олімпіада Сергіївна та лідер учнівського самоврядування Морозов Олександр Олегович (11-А клас) Вилківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.№1   ,

Розуміючи необхідність формування у дітей активної громадянської позиції, пошуки шляхів вирішення проблем, що виникають у їх житті та діяльності;

підтримуючи дитячий лідерський рух;

визнаючи один одного, як рівноправних партнерів, що забезпечують організацію навчально-виховного процесу, захист прав та інтересів дітей;

склали дану угоду про те, що готові співпрацювати на засадах добровільності, демократизму, співробітництва, партнерства, взаємодовіри, взявши на себе зобов’язання.

Основними завданнями Сторін , які укладають Угоду, є:

1. Поважати інтереси один одного і неухильно дотримуватися прав, свобод і обов’язків громадян України, які гарантовані Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про місцеве самоврядування», Конвенцією ООН про права дитини.

2. Створювати умови для здобуття кожною дитиною якісної освіти та досвіду громадської роботи.

3. Забезпечити активну участь Сторін у підготовці та прийнятті проєктів і програм розвитку освіти та дитячого руху.

4. Постійно інформувати Сторони про свою діяльність, прийняті рішення та їх результати.

5. Створювати безпечні умови для життя та здоров’я дітей, педагогів, належні умови для психічного, духовного та фізичного розвитку кожної дитини, її особистісного зростання.

6. Ініціювати і підтримувати всі форми співпраці дітей, педагогів, батьків та представників інших установ.

7. Щорічно складати план спільних дій на навчальний рік.

8. Змінювати і доповнювати умови даної Угоди за згодою всіх Сторін.

У своїй діяльності Сторони зобов’язуються:

1. Педагогічний колектив закладу:

1.1. Підтримувати діяльність учнівського самоврядування.

1.2. Проводити навчання лідерів учнівського самоврядування.

1.3. Створювати умови ефективного функціонування учнівського самоврядування.

2. Батьківський комітет закладу:

2.1. Надавати допомогу учнівському самоврядуванню у вирішенні організаційних, юридичних, матеріальних питань у процесі реалізації проєктів.

2.2. Залучати спонсорів з метою реалізації виховних проєктів.

3. Шкільне лідерство:

3.1. Відповідально ставитися до роботи в органах учнівського самоврядування, передавати отримані знання молодшим учням.

3.2. Активно залучати учнівську молодь до реалізації програм, проєктів, проведення акцій і заходів, оргацізованих органами учнівського самоврядування.

3.3. Розробляти програми, проєкти, сценарії виховних заходів та документи, необхідні для функціонування учнівського самоврядування.

Дана Угода вступає в силу з моменту підписання її Сторонами та не обмежується терміном дії.

Угоду укладено в трьох оригінальних примірниках,  що мають однакову силу, по одному для кожної з Сторін.

Директор закладу                                               Парасковія ІВАНОВА

Голова батьківського комітету                          Сербінова О.С.

Лідер учнівського самоврядування.                  Морозов О.О.