Методичне об'єднання асистентів вчителя

Кірвас Анастасія Олексіївна - асистент вчителя, керівник ШМО асистентів вчителя

Педагогічний стаж: 13 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2010  року.

Приймає участь у педагогічній діяльності закладу.

Працює з дітьми з ООП в інклюзивному класі спонукання дітей з ООП до розвитку творчих здібностей інтересу до навчання соціалізація у шкільному суспільстві співпраця з батьками дітей з ООП.  Створює простір взаєморозуміння,взаємодопомоги для дитини з особливими освітніми потребами. Любить своїх учнів всяким:талановитим чи не дуже ,веселими чи сумними,спокійними чи непосидючими.Педагогічне кредо: "Спілкуватися з учнем, навчати й радіти,бо учень це свято,яке триває доти,поки ти є разом із ним.."

Швець Тетяна Іванівна - асистент вчителя.

Педагогічний стаж: 14 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2009  року.

Приймає участь у педагогічній діяльності закладу.

Чернеженко Єфросинія Юхимівна - асистент вчителя, вчитель трудового навчання, вчитель першої кваліфікаційної категорії.

Педагогічний стаж: 22 роки

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2020  року.

Приймає участь у педагогічній діяльності закладу.

Працює з дітьми з ООП в інклюзивному класі спонукання дітей з ООП до розвитку творчих здібностей інтересу до навчання соціалізація у шкільному суспільстві співпраця з батьками дітей з ООП.  Приймала участь у районному конкурсі "Кращий урок", районних та обласних виставках ужиткового мистецтва. Має грамоти, дипломи.

Бондаренко Анастасія Вікторівна - асистент вчителя.

Педагогічний стаж: 12 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з   року.

Приймає участь у педагогічній діяльності закладу.

Шевченко Лариса Пантеліївна - асистент вчителя, вчитель другої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж:  19 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2015 року.

Смазнова Діана Євгенівна - асистент вчителя.
Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2022  року.
Працює з дітьми з ООП в інклюзивному класі.  Забезпечує соцiально-педагогiчний супровiд дитини з особливими освiтнiми потребами: разом iз вчителем класу виконує навчальнi, виховнi, соцiально-адаптацiйнi заходи, запроваджуючи ефективнi форми їх проведення, допомагає дитинi у виконаннi навчальних завдань, залучає учня до рiзних видiв навчальної дiяльностi; адаптує навчальнi матерiали з урахуванням iндивiдуальних особливостей навчально-пiзнавальної дiяльностi дитини з особливими освiтнiми потребами.