Учнівська олімпіада з інформатики

18 грудня 2021 року відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з інформатики серед учнів закладів освіти Вилківської ОТГ.

По Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 прийняли участь в олімпіаді та стали переможцями:

І місце Передєла Євген, учень 9-А класу.;

ІІ місце Кабанова Софія, учениця 9-А класу;

ІІ місце Шишоріна Ніна, учениця 11-А класу.

Особлива подяка висловлюється вчителю інформатики Кабановій О.П. за підготовку учнів-переможців.

Вітаємо переможців!

2023 рік II (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів добіг кінця, і завершальною у цьому етапі цьогоріч стала олімпіада з інформатики, яка відбулася на базі ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1». Традиційно юних інтелектуалів та їх педагогів привітала Алла Євтюхова, голова оргкомітету, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради.

Підсумки підбито, отже, оголошуємо переможців:

8 клас

І місце – Овсянников Кирило, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Турчак Н.В.;

9 клас

І місце – Кірчиу Ренат, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Турчак Н.В.;

10 клас

ІI місце – Ізотов Вадим, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Кабанова О.П.

11 клас

І місце – Кабанова Софія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Кабанова О.П.;

Щиро вітаємо юних інформатиків та їх вчителів-наставників! Бажаємо нашим учасникам не втрачати віри в себе, в свої інтелектуальні можливості та завжди вміти долати будь-які перешкоди. Зичимо цілеспрямованого руху вперед, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!!! Пишаємось вами!