Методичне об'єднання вчителів математи і інформатики

Методичне об'єднання вчителів математики і інформатики

Іванова Прасковія Іванівна - вчитель математики, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Відмінник освіти", "Вчитель - методист"

Педагогічний стаж: 41 рік

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 1 з 1984 року.

Учні постійно приймають участь у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах з математики, МАН, мають призові місця. Нагороджено Почесними грамотами МОН, Одеської ОДА, Кілійської РДА, Відділу освіти Кілійської РДА, Асоціацією керівників закладів освіти "Відроджені гімназії України", Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, медаллю Асоціацією керівників закладів освіти "Відроджені гімназії України", переможець районного конкурсу "Класний керівник - 2005".

Камбур Світлана Іванівна - вчитель математики, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Вчитель-методист"

Педагогічний стаж: 41 рік

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1982 року.

Нагороджена грамотами: Почесними грамотами відділу освіти, Департаменту освіти і науки Одеської обласної ради, оволодіння програмами для складання розкладу уроків, впровадження профільних математичних класів

Турчак Наталя Вікторівна - вчитель інформатики, вчитель  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

Педагогічний стаж: 29 років

Учні неодноразово були лауреатами, фіналистамі і переможцями Всеукраїнських конкурсів МАН, «Мирний космос», «Italent» «Віртуальна доповнено реальність», «Весела наука», тощо ... Переможцями районних олімпіад з інформатики. Але найголовніше, я намагаюся зацікавити всіх учнів своїм предметом, виконуючи різні STEM проекти спрямовані на розширення кругозору молодших та середніх школярів і профорієнтації у учнів старшій школи.

Кабанова Олена Петрівна, керівник ШМО, вчитель вищої        категорії, вчитель інформатики та інформаційно-комунікаційних   технологій та математики, має педагогічне звання "Старший вчитель"

Педагогічний стаж: 17 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2006 року.

Проведить: теоретичні і практичні тренінги з ДПК "Універсал",друкується у статтях в журналі "Інформатика в школі" на тему "Доповнена реальність на уроках інформатики", проводить обласні майстер-класи на тему "Доповнена реальність при викладанні уроків, мобільні додатки". Проведить заняття на районних практичних семінарах з теми "Алгоритмізація та програмування в середній і старшій школі" Проведення семінару вчителів Вилківської ОТГ на тему "Впроваджує STEM технології при вивченні предметів математики та інформатики" Проведить тренінги "Технології дистанційного навчання. Відеоконференції", "Запис відео з екрану", "Онлайн дошка. Підготовлює та залучає учнів до Всеукраїнських, обласних та міжнародних олімпіад, конкурсів.

Гашевська Анастасія Олександрівна,  вчитель математики і інформатики.

Педагогічний стаж:  3 роки

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2020 року.

Продовжує навчання на 5 курсі Ізмаїльського ДГУ.

Учні приймають участь в учнівських, інтернет - олімпадах та Всеукраїнських конкурсах.

Філімонова Олена Костянтинівна, вчитель математики.
Педагогічний стаж: 1 рік.
Працює в ОЗО "Вилківський ЗЗСО № 1" з 2022 року.
Учні приймають участь у Всеукраїнських конкурсах, учнівських та інтернет-олімпіадах.