Учнівська олімпіада з української мови та літератури

7 грудня 2021 року відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів закладів освіти Вилківської ОТГ.

По Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 прийняли участь в олімпіаді та стали переможцями:

ІІ місце Шевель Ольга, учениця 9-Б класу;

ІІІ місце Соловйова Вікторія, учениця 7-Б класу;

ІІІ місце Єрська Марина, учениця 9-Б класу;

ІІІ місце Сивізіна Ірина, учениця 11-А класу.

Особлива подяка висловлюється вчителям філологічного циклу  за підготовку учнів-переможців.

Вітаємо переможців!

Олімпіади 2023  по – новому: більше практики, інновацій і нагород!

Під таким гаслом 6 грудня на базі Приморського ЗЗСО серед учнів Вилківської ОТГ була проведена олімпіада з української мови та літератури у формі теоретичного кейсу (тестова перевірка академічних знань) і дебати між командами закладів освіти, які будували свої виступи з погляду теоретика літератури та з погляду дослідника художнього тексту. Теми диспутів охоплювали важливі питання сьогодення і ґрунтувалися на умінні довести свою думку на основі вивчених програмних творів. Команду ОЗО "Вилківський ЗЗСО №1" представили учні 7-11 класів. За результатами перевірки академічних знань та умінням вести дискусійне мовлення у формі дебатів команда показала високі результати: Овсянников Кирило (8-А клас) – І місце, Резепа Марина (11-Бклас) - ІІ місце, Ніколов Андрій (10- клас)-ІІ місце, Тихонова Авеліна(7-А клас)-ІІ місце, Парфьонова Анастасія(9-А клас) –ІV місце.

Висловлюємо подяку вчителям Солопенко Г.Г., Тихоновій І.І., Парфьоновій Н.І. за якісну підготовку команди. Бажаємо учням і вчителям подальших творчих успіхів, натхнення і нових перемог!