Карантин

10 листопада в Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 з метою запобігання розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 медичною сестрою Куркіною Н.І. проведено цикл бесід з питань запобіганню та поширенню коронавірусної інфекції серед учнів та працівників закладу. В нашому закладі учні та працівники дотримуються карантинних заходів, регулярно проводиться вологе прибирання дезинфікуючими засобами, на перервах учні та персонал носять  захисні маски, в їдальні та туалетах є необхідні гігієнічні засоби. Питну воду діти приносять з собою.
Бережіть своє здоров'я та будьте здорові.

У МОН заявили, що карантин запроваджується у всіх закладах освіти З 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти

У Міністерстві освіти і науки України заявили, що карантин у зв'язку з поширенням коронавірусу у світі запроваджується у всіх закладах освіти з 12 березня 2020 року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Урядового порталу.

Повідомляється, що карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління:

дошкільної,
загальної середньої,
позашкільної,
професійної (професійно-технічної),
фахової передвищої,
вищої,
післядипломної освіти.

Нагадаємо, в Україні у п'яти обласних центрах відмовилися закривати школи у зв'язку із загальнонаціональним карантином у зв'язку з поширенням коронавіруса у світі. Зокрема, відмовилися закривати навчальні заклади із-за коронавіруса в Харкові, Кропивницького, Тернополі, Черкасах і Луцьку.

Відзначимо, на даний момент в Україні зафіксований лише один випадок коронавіруса. 3 березня у Чернівцях виявили вірус у чоловіка, що повернувся з Італії. Всього станом на 11 березня Центр громадського здоров'я отримав 43 підозри про захворювання коронавірусом.