День миру 2021, 2023

День миру 2023

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

Учні 1-А класу з класним керівником Бобриковою Анжелою Миколаївною долучилися до Всесвітнього дня миру.На уроці Я досліджую світ провели вікторину"Мир очима дітей",дізналися що означає слово"Мир"та виготовили прапорці до свята.

Учні 1-Б класу разом із вчителем Ярошенко Тетяною Борисівною провели класну годину під гаслом "Діти мріють про мир!". Мрії дітей мають збуватися! Хай буде мир в усьому світі!

Сьогодні, 21 вересня, учні 3-А класу, класний керівник Крюкова М.М., вкотре говорили про мир. Дізналися про «Дзвін миру», історію його створення та значення. Нехай голуб – символ миру, принесе на своїх крилах таку жадану перемогу в нашу країну, нехай збудеться найголовніше бажання кожного українця. І «Хай буде мир у всьому світі»!

З нагоди Дня миру у 3-Б класі вчителем Аладишевою Г.О. та асистентом Мякушиною І.П. проведено години спілкування та розпочато проєкти «Я за мир в Україні», «Я обираю МИР». Школярі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх: «Робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

Відео - https://www.facebook.com/100089412888131/videos/6650735471676563/

Учні 8-А та 6-А класів разом з педагог- організатором Кравченко А.В. долучилися до Всесвітнього дня миру. Метою акції було ознайомити учнів з історією започаткування цього свята та долучити їх до створення "Голубу миру!". Хай буде мир на всій Землі!

В 4-А класі, кл.керівник Моргун Ю.С., відбулася класна година, присвячена Дню Миру. Метою цієї години було виховання у дітей розуміння важливості миру, толерантності та співпраці. Провели коротку бесіду про те, що таке мир, чому він важливий, і як ми можемо сприяти миру в нашому оточенні. Продовжили захід розгадуванням філворду, розшифровкою прислів'їв та створенням асоціативного куща до слова "Мир". На завершення уроку діти писали свої мрії про майбутнє.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов`язаних з миром, розширення знань здобувачів освіти про важливість миру, виховання поваги та патріотизму, у 2-Б класі була проведена виховна година "Хай буде мир в усьому світі". Учні дізналися про історію виникнення свята, його символи, змогли висловитися про те, що для них самих є мир, а головне вшанували пам`ять українських героїв та сміливих захисників нашої громади, які загинули захищаючи нашу землю. Низький уклін героям, які боролися та ще досі боряться за нашу свободу. Хай нарешті настане довгожданна перемога та мир!

День миру 2021

21 вересня у всьому світі святкується Міжнародний День Миру. До святкування цього дня  приєдналися учні 4-Б класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1. . Діти вітали зі святом працівників закладу символічними вітальними емблемами.  З  метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей  класним керівником 4-Б класу Каражовою Ю.В. та асистентом вчителя Кірвас А.О. було проведено урок присвячений святкуванню Дня Миру. На уроці  діти виготовили власний інформаційний стенд, який став ефективним засобом для залучення уваги школярів з метою вивчення даної теми.