Березень 2024 - місяць боротьби з туберкульозом!

ДОПОМАГАЄМО ІНФОРМАЦІЙНО

Березень - місяць боротьби з туберкульозом!

ℹ️Туберкульоз передається від людини, яка хворіє на відкриту форму до іншої людини, переважно повітряним шляхом. Але ризик інфікування залежить від тривалості й інтенсивності контакту, а також від кількості бактерій, які вдихає здорова людина. Ризик розвитку хвороби після контакту з бактеріями залежить від стану імунної системи людини.

На виконання листа МОЗ України від 11.03.2024 р. N 23.11.2-4/368" Про проведення місяця боротьби з туберкульозом" в ОЗО проходить місяць боротьби з туберкульозом під гаслом "Так! Ми можемо подолати туберкульоз".

Медичною сестрою Куркіною Н.І. проведені бесіди по профілактики туберкульозу, організовано конкурс малюнків і написання диктантів.

Учні 4-Б класу на чолі з класним керівником Драчук Л.С. здійснили проєкт: "Дослідження системи дихання та профілактика туберкульозу".

Випущена стінна газета по профілактики туберкульозу за участю учнів, проведені класні години.

☝️Пам’ятайте, при наявності у вашому житті факторів, які підвищують ризик захворювання на туберкульоз, зверніться до свого сімейного лікаря для профілактичного обстеження!