І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» 2021

Головним скарбом життя є не землі, що ти їх завоював, не багатства, що їх маєш у скринях... Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати. (Авіцена)

Сьогодні 30.09.2021р. на базі Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» .

Згідно з Положенням про проведення конкурсу, який щорічно проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля.

Команда «Атланти» з учнів 8-х класів під керівництвом вчителя музичного мистецва Циганкової С.В. та педагога-організатора Кравченко А.В представила свою урочисту програму в таких номінаціях:

конкурс літературно-музичних-спортивних міні композицій, конкурс плакатів, конкурс фотографій та конкурс міні-вікторина.

Приємною атмосферою та налаштування на конкурс поспирияли ведучі Щербатова М.Я та Симакова Л.В., які занурили конкурсантів у святковий настрій та налаштували на активне проведення заходу.

Однак головне змагання відбувалося на сцені. Команда підготувала та представила літературно-музичну художньо-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування в молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Журі під керівництвом начальника відділу освіти Євтюхової А Я. були приємно вражені вісоким професійним рівнем підготовки команди, подякувала директору школи Івановій П.І. за якісну організацію та підготовку учнів та творчий тандем директора-вчителя-учнів.

У підсумку команду «Атланти» відзначили за агітаційну роботу, за креативний підхід та за змістовність висвітлення актуальних проблем.

Свою обізнаність у справі збереження життя та здоров’я команда продемонстрували під час міні-вікторини, вміння передати свої знання і погляди засобами образотворчого мистецтва – під час конкурсу плакатів. У рамках фотоконкурсу були представлені роботи наших юних фотографів, на яких зафіксовано найкращі моменти життя здорової людини.

Автор статті - заступник директора з навчально-виховної роботи Кабанова О.П.