Новорічне свято в початковій школі

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Не обминув радісний, святковий настрій і початкову школу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та звичайно ж, веселим хороводом біля красуні-ялинки. В межах карантину класні керівники провели новорічні привітання дітей у своїх класах. Ніякі обмеження не зіпсують настрій у святковий день. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

Бажаємо учням гарних канікул, чудового відпочинку та вітаємо з наступаючими святами.