Привітання

Відділ освіти Вилківської міської ради щиро вітає з Днем народження Іванову Парасковію Іванівну, директора ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1» Вилківської міської ради. Бажаємо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів, а підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце, сповнене любові і добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай шана Ваших учнів і колег буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Сімейного затишку, злагоди, миру і добробуту у Вашій родині!

Щорічно 20 жовтня святкується професійне свято Міжнародний день кухаря та кулінара.

Від імені адміністрації закладу, а також колективу та батьків щиро вітаємо наших кухарів с професійним святом. Бажаємо з таким же завзяттям і фантазією винаходити нові смачні шедеври. Професійно вдосконалюватися і підкорювати все нові вершини. Готувати від серця, і від нього ж отримувати компліменти. Кухарі отримали привітання від адміністрації закладу та класних керівників і батьків 6-А, 6-Б класів.

Вилківський ЗЗСО номер 1 сьогодні вітає нашу чарівну і радісну Ірину Петрівну Мякушину, володарку книжок, енциклопедій, покровительку каталогів і довідників, з професійним святом - Днем Бібліотекаря!!! Ваша професія надзвичайно важлива для суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги - джерела споконвічної мудрості та знань! Прийміть щирі побажання міцного здоров'я, невичерпної енергії та творчої наснаги!!!

27 вересня - Всеукраїнський День вихователя.

Дорогі наші колеги, вітаємо вас з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Нехай кожен день вам відкриває нові горизонти великих можливостей і чудових ідей, нехай наші діти завжди будуть щасливі і веселі, нехай кожен з вас по-справжньому буде щасливий, нехай ваша нелегка праця буде лише в задоволення. Натхнення вам та міцного здоров'я.

Він майстер на всі руки, це не секрет,

До кожної дитині ключик підбере,

І підхід до дитячої душі знайде.

З святом всіх вихователів вітаємо від душі,

Нехай завжди збуваються ваші мрії,

Нехай діти до вас тягнуться завжди,

Дай Бог вам щастя і радості в житті.

Сьогодні, 25 вересня, в Україні відзначається День позашкілля.

Позошкільна освіта - важлива ланка неперервної освіти, адже вона допомагає дітям та учнівській молоді виявити власні здібності і таланти, сприяє їхньому творчому, інтелектуальному, фізичному, естетичному та культурному розвитку, забезпечує їх змістовне дозвілля.

Нашим педагогам - позашкільникам є чим пишатися. Кожен з них - творча особистість і справжній професіонал, відданий своїй справі.

Дорогі колеги! Щиро вітаємо вас зі святом і бажаємо вам міцного здоров'я, оптимізму, творчого натхнення, особистого щастя і нових професійних успіхів та досягнень!

Шановну,милу,чарівну,уважну,добру та щиру Прасков'ю Іванівну-директора Вилківського ЗЗСО#1 щиро вітаємо з Днем народження! Бажаємо здоров'я,нехай всі мрії здійснюються!

Дорогие наши учителя.

Христос Воскрес! Все вокруг цветет и пахнет! Так пусть и в вашей жизни будет весенняя пора, пора созидания и возрождения. Пусть душа ваша никогда не знает печали и тоски, а сердце пусть всегда смеется и радуется. Пусть ваша жизнь будет полной чашей. Здоровьем и счастьем полнится ваша судьба! Родные и любимые люди пусть живут здоровые и радуют вас! Пусть всегда в этот день большим праздничным столом собирается ваша семья! Мира и покоя вам, счастливых минут отдыха! Христос воскрес!!!

От коллектива 7-Б

Возможно, это изображение (десерт)