Учнівська олімпіада з біології

6 грудня 2021 року відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з біології серед учнів закладів освіти Вилківської ОТГ.

По Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 прийняли участь в олімпіаді та стали переможцями:

ІІІ місце Шевель Ольга, учениця 9-Б класу;

ІІІ місце Сивізина Ірина, учень 11-А класу.

Особлива подяка висловлюється вчителю біології Воробйовій О.С. за підготовку учнів-переможців.

Вітаємо переможців!

І знову вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад 2023!

Учні закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу! Наші учні, всупереч труднощам, продовжують здобувати призові місця на олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб глибоко розбиратися в темах, мають бажання саморозвиватися та постійно вдосконалювати свої навички. А педагоги закладів освіти підтримують і допомагають своїм школярам у всьому!

Ділимося з вами перемогами наших учнів у II (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, яка була проведена на базі ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1»:

8 клас

ІІI місце – Мякушина Анастасія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Воробйова О.С.

9 клас

учасник – Димитрієва Софія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Воробйова О.С.

10 клас

учасник – Чемпаєш Олександра, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Воробйова О.С.

11 клас

ІІ місце – Дурасова Ірина, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Воробйова О.С.

З радістю вітаємо юних учасників, переможців та їхніх вчителів-наставників! Бажаємо цілеспрямованого руху вперед, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!!! Пишаємось вами!