Всеукраїнський конкурс- захист МАН

Відповідно до наказу відділу освіти Вилківської міської ради  6 грудня на базі Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 відбувся очний тур І (міського) етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів – членів Малої академії наук України серед закладів освіти Вилківської ОТГ.

Конкурс проводився з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільств з наступних відділень: «Фізика та астрономія», «Історія», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», «Хімія та біологія»

Переможцями по Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 стали:

І місце посіла Раділова Анастасія, учениця 10-Б класу (Секція: Хімія)-

вчитель хімії Ульченко Ольга Василівна;

ІІ місце посіла Дивущак Христина, учениця 9-Б класу (Секція: Хімія) –

вчитель хімії Ульченко Ольга Василівна;

ІІІ місце посіла Шевченко Ганна, учениця 10-Б класу (Секція: теоретична    фізика) – вчитель фізики Красильникова Надія Іванівна.