ДОПОМАГАЄМО ІНФОРМАЦІЙНО

Цифрові технології займають неабияку частину сучасного життя. Вони супроводжують нас скрізь: в розвагах і роботі, медицині та освіті. Для очей,це безумовно, означає багато додаткове навантаження. За даними ВООЗ, проблеми з зором мають близько 300 мільйонів людей у світі.

Враховуючи те, що наші учні бувають у сховищі, медичною сестрою ОЗО Куркіною Н.І. були проведені бесіди про збереження зору з дитинства.

Зберегти зір та уникнути його погіршення може кожен. Для цього потрібно регулярно виконувати вправи для очей та вживати вітамінні салати для покращення зору.

Дотримуючись цих рекомендацій, Ви збережете свої очі й не будете відчувати потребу надалі ні в лікуванні, ні в інших коригуючих засобах.

Очі - інструмент нашого життя. Бережіть його правильно!