Організація інклюзивного навчання

У Вилківському ЗЗСО I-III СТ. №1 в 2020-2021 н.р. продовжують роботу 6 класів з інклюзивною формою навчання , в яких навчається 12 учнів, а також в даних класах працюють асистенти вчителів та фахівці з корекційних занять.  В закладі діє інклюзивно-ресурна кімната оформлена за нормативами згідно Положення про інклюзію.

За 2020-2021 н.р. покращилась база методично-дидактичного матеріалу різними засобами корекції фізичного, психічного та мовленнєвого розвитку. Має місце мультимедійний простір.  Процес забезпечення ресурсної кімнати корекційним обладнанням продовжується.

Метою такої форми навчання є надання індивідуально зорієнтованої педагогічної , психологічної та соціальної допомоги дітям , які мають додаткові (особливі) потреби у процесі навчання.