Методичне об'єднання вчителів іноземних мов

Методичне об'єднання вчителів іноземних мов:

Чернобривченко Валентина Іванівна -  вчитель англійської мови, вчитель вищої кваліфікаційної  категорії, має педагогічне звання "Вчитель - методист"

Педагогічний стаж:  41 рік

Учні приймають участь у районних та обласних олімпіадах та займають призові місця. Нагороджена Почесними грамотами відділу освіти Кілійської РДА, відділу освіти Вилківської ОТГ, має дипломи, грамоти, подяки та сертифікати за участь учнів у обласних, районних та міських учнівських олімпіадах з англійської мови та Міжнародних та Всеукраїнських інтернет-олімпіадах.

Тарасенко Юлія Юрівна - вчитель англійської мови, вчитель другої кваліфікаційної   категорії

Педагогічний стаж:  12 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2011 року.

Учні мають призові місця у районних та шкільних учнівських        олімпіадах з англійської мови, онлайн олімпіадах. Має досвід роботи з волонтером з США      Томасом  Пантером. Має грамоту відділу освіти, молоді та спорту за підготовку учнів до районної олімпіади з англійської мови.

Попова Ольга Афанасівна - вчитель англійської та німецької мови, вчитель першої кваліфікаційної   категорії

Педагогічний стаж:  19 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2016  року.

Провела районий семiнар у 2013 роцi з волонтером з Америки, 2 роки працювала плiч о плiч з волонтером Алексом, у школi с. Приморське на протязi 2012-2014 рокiв , а також спiвпрацювала з волонтером з Америки ,Томасом, у школi м. Вилкове, 2018-2020. Учні постійно приймають участь у різноманітних Всеукраїнських он-лайн олімпіадах та конкурсах, займають призові місця.