Методичне об'єднання вчителів естетичного циклу

Методичне об'єднання вчителів естетичного циклу:

Шаронов Володимир Олександрович - вчитель образотворчого мистецства та мистецтва, вчитель вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж:  15 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2008 року.

Учні є постійними призерами районного та обласного етапів всеукраїнських учнівських творчих конкурсів. Багато років поспіль учні школи перемагають у районних етапах конкурсу Чисті роси. Учні мають оцінки високого та середнього рівня. Нагороджений грамотами відділу освіти, міського голови та Одеського обласного центру позашкільної освіти та виховання.

Красноход Наталя Петрівна - вчитель трудового навчання та технологій, керівник МО естетичного циклу,вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

Педагогічний стаж:   27 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2006   року.

Учні постійно приймають участь у Всеукраїнських конкурсках, екологічних акціях, мають призові місця. Наталя Петрівна нагороджена грамотами районного відділу освіти. Приймає участь у сеінарах-практикумах, методичних об'єднаннях, впроваджує в навчально-виховний процес складові національно-патріотичного виховання на прикладі інтегрованих заходів, впроваджує на уроках просвітницьку програму "Рівний рівному".

Циганкова Сніжана Володимирівна - вчитель музичного мистецства та вчитель інтегрованого курсу "Мистецтво" (НУШ), вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

Педагогічний стаж:  29 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2003   року.

На уроках використовує інтерактивні методи навчання, ілюстративні матеріали, презентації, міжпредметні зв'язки.
Щорічно бере участь із своїми вихованцями у фестивалі - конкурсі " Чисті роси" у номінації " художнє виконавство":(сольний спів, дует, хоровий колектив) на обласному рівні, підтверджуючи звання лауреата I, ІІ та ІІІ премії.
Також нагороджена Дипломом I ступеню у конкурсах"Новорічні та різдвяні привітання" та " Колядує Україна, колядує вся земля" на x семінарі української асоціації лідерів учнівського самоврядування "Сокіл", підготував дружину ім. І.Франка, учнів нашої школи,(2-7 грудня 2019р.)
В результаті підготовки та виступу(дистанційно) на XI обласному регіональному конкурсу вокальної та інструментальної майстерності " Струни серця" у номінації" естрадний вокал" Валюга І. нагороджена Срібним Дипломом(Умань, 2021)
За роботу з учнями - переможцями та професіоналізм, нагороджена подяками від закладів.
Одержані сертифікати: "Використання національної зимової обрядовості при діяльності дружин" Соколу" в закладах освіти(2-7 грудня 2019);
"Упровадження нового змісту мистецької освіти в дистанційній та змішаній формах навчання на засадах НУШ(з 18.01. по 26.01.2021 р.);
Свідоцтво про підвищення кваліфікації від Департаменту Освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації з 18.01 по 20.01.2021.

Назарова Ольга Олександрівна - вчитель трудового навчання, креслення, предмету "Основи здоров'я", вчитель вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж:  22 рік

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2001   року.

У 2015 році провела семінр з предмету "Захист України "Пешла допомога при пораненнях". У 2016 року провела семінар "інтерактивні методи навчання при вивченні правил поведінки на воді з предмету "Основи здоров'я". Учні приймають участь в інтернет -олімпіадах та конкурсах, мають призові місця. Неоднаразово була начальником пришкільного оздоровчого табору "Пурпурові вітрила". Нагороджена грамотами Кілійського РДА, відділу освіти Кілійської РДА.