Директор:  Іванова Парасковія Іванівна

Стаж роботи на посаді: 17 років

Загальний стаж роботи:  41 рік

Число, місяць і рік народження: 3 травня 1962 р.

Освіта:  Вища, Одеський державний педагогічний інститут ім. К.Д.Ушинського

Має звання «вчитель методист» та нагороду «Відмінник освіти»,також відзначена нагородами Міністерства освіти і науки УкраїниЮ переможець районного конкурсу "Людина року - 2011" в номінації "Освіта".

Дата народження:

Місце народження:

Освіта:

Трудова діяльність:

Іванова  Прасковія Іванівна

03 травня 1962року

Одеський державний педагогічний інститут

ім..К.Д. Ушинського, 1984 р., вчитель математики, вчитель методист.

09.1979 – 08.1980 старша піонервожата Старотроянівської середньої школи Кілійського району Одеської області ;

09.1980 – 07.1984 – студентка Одеського державного педагогічного   інституту

ім. К. Д.Ушинського;

08.1984 – 08.1985 – учитель математики Вилківської очно-заочної школи Кілійського району Одеської області ;

09.1985 –  08.1994 – учитель математики Вилківської середньої школи № 1 Кілійського району Одеської області Кілійського району;

09.1994 – 08.1995 - заступник директора з виховної роботи  Вилківської середньої школи № 1Кілійського району Одеської області ;

09.1995 – 01.2006 -  учитель математики Вилківської середньої школи № 1 Кілійського району Одеської області Кілійського району;

01.2006 – теп. час – директор Вилківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Вилківської міської рад

Іванова П.І. досвідчений, творчий та ініціативний організатор колективу, якісно виконує свої посадові обов’язки, зуміла об’єднати у закладі єдину міцну команду досвідчених та молодих педагогів.

За керівництвом Парасковії Іванівни визначено програми розвитку Вилківського ЗЗСО №1. Показником інноваційної діяльності є те, що заклад входить до Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю, є опорним закладом ООІУВ  за темою  "Школа культури здоров'я "Компетентність + Творчість + Партнерство + Родинність = Успіх" ,  членом «Ассоціації «Відродженні гімназії  України» (Ассоціація керівників закладів освіти України).    З метою застосування інноваційних психолого-педагогічних технологій, стрижнем яких є проектування особистісного розвитку учнів, що максимально оптимізує процес психічного, соціального і духовного розвитку,   продовжено  впровадження авторської виховної системи Киричука В.О. (за згодою автора) «Психолого-педагогічне проектування особистісного та соціального розвитку учнів засобами реалізації комп’ютерного комплексу програми «Універсал».

З метою впровадження інноваційної дослідно-експериментальної роботи Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів у 2014 році Вилківський ЗЗСО №1 внесений до мережі обласних експериментальних майданчиків з проблеми «Організація класно-урочної системи за технологією «три по 30 хв.» як засобу ефективності та якості навчально-виховного процесу».

На базі закладу щороку проводяться різноманітні заходи для різних категорій педагогів (районні, обласні, всеукраїнські). 28 квітня2015р. пройшов семінар директорів шкіл та позашкільних навчальних закладів «Творчий звіт загальноосвітнього  навчального закладу за напрямками роботи».  05-08 травня 2015 року відповідно до плану роботи Асоціації «Відродження гімназії України» на  базі Вилківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Іванова П.І.) проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасні інноваційні освітні технології екологічного виховання в навчальних закладах України» для директорів навчальних закладів.

За результатами державної атестації та перевірок, проведених відділом освіти та іншими органами державного контролю, моніторингу роботи з педагогічним колективом та іншими працівниками закладу встановлено, що у Вилківському ЗЗСО №1 забезпечується високий рівень організації навчально-виховного процесу та виховної роботи, додержання вимог державних  стандартів.

Іванова П.І. ефективно співпрацює з громадськими організаціями та органами шкільного самоврядування. Щороку звітує перед колективом та громадськістю про свою діяльність, завжди отримує високу оцінку її роботи.

У 2015 Парасковія Іванівна визначена переможцем районного конкурсу «Керівник навчального закладу року»  .

Парасковія Іванівна прийняла участь у V традиційній Київській конференції ВГУ «Сучасні  моделі трансформації української системи освіти та її інтеграції в європейський освітній простір ( 23-25 листопада 2016 р.  ,м.  Киев  і м.  Біла Церква), у    форумі«Сучасні інноваційні освітні смарт-технології в європейських системах освіти» (січень 2016 р., м. Трускавець), у ХХV щорічній ювілейна конференції ВГУ(4-7 жовтня 2017 р., м. Львів ) . Нагороджена ювілейною відзнакою Ассоціації ВГУз   нагоди ХХ-річчя (05 травня 2015 року),  в обласному семінарі практикуму «Інновації у виховному процесі: теорія, методика, практика» 27 лютого 2019 року.

Скарг щодо діяльності директора та працівників Вилківського ЗЗСО №1 за останні 5 років до відділу освіти райдержадміністрації не поступало.

Іванова П.І. у своїй роботі додержується педагогічної етики і моралі.

За сумлінну працю, особистий вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, якісну керівну діяльність неодноразово нагороджувалася різноманітними нагородами.