Учнівська олімпіада з історії та правознавства

20 листопада 2021 відбулась учнівська олімпіада з правознавства. У ІІ (міському) турі переможцями стали:

- ІІІ місце Валюга Ірина, учениця 10-Б класу - вчитель Овсянникова О.В.

18 грудня 2023 року на базі Десантненського ЗЗСО в очній формі відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства. За перемогу змагались 23 учня закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради. Учасників олімпіади гостинно приймав Десантненський ЗЗСО.

Завдання олімпіади складалися з двох турів: перший – теоретичний, у формі тестових завдань; другий – практичний, визначення рівня сформованості історико-предметних та правових компетентностей учнів.

Переможцями Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства визначено наступних учнів:

9 клас

ІІI місце – Жмуд Віктор, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Дарчук О.В.

10 клас

ІІ місце – Циганкова Ілона, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Овсянникова О.В.

11 клас

ІІ місце – Галкіна Марія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Овсянникова О.В.

Переможцями олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів стали:

8 клас

учасник – Касаткін Павло, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Дарчук О.В.

9 клас

І місце – Залецький Михайло, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Дарчук О.В.;

10 клас

учасник – Матєус Софія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Овсянникова О.В.;

11 клас

І місце – Резепа Марина, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Овсянникова О.В.;

Вітаємо учасників, переможців та їхніх вчителів-наставників! Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані шкільних наук!