Учнівське самоврядування

Організація учнівського самоврядування Учнівське самоврядування здійснюється через роботу дитячої організації - Шкільного парламенту, яке покликане допомагати керівництву школи у вихованні творчої, соціальне активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації. В нашій школі учнівське самоврядування - це можливість для кожного учня визначити своє місце в спільному житті дитячого колективу, реалізувати свої здібності та можливості. Через роботу в шкільному парламенті учні готуються до свідомої участі в суспільному житті, до адаптації в умовах швидкоплинних змін. Шкільний парламент є постійно діючим органом самоврядування. Вибори шкільного парламенту проводяться у вересні кожного навчального року. Засідання парламенту проходять раз на місяць та в разі необхідності. Члени шкільного парламенту беруть участь у плануванні організації життя навчального закладу. Мета учнівського самоврядування школи - згуртувати учнів школи, привити учням почуття господарів школи, навчитися співробітничати між собою, з педагогами і працівниками школи, з батьками, з суб'єктами за межами школи. Об`єднання зусиль для добрих і корисних справ. Ознайомлення з історією, славними традиціями України. Розвиток здібностей і талантів. Виховання громадянина України – носія національних традицій та загальнолюдських надбань. Девіз: «ПРОПОНУЙ! ПЛАНУЙ! ОРГАНІЗОВУЙ! ВИКОНУЙ!» ЗАКОНИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ.