Щеплення 2023

Багато людей вимушено змінюють місце проживання та знаходяться в умовах, де ризик поширення інфекційних захворювань як кір, краснуха, епідемічний паротит, дифтерія збільшується.

Щеплення – не забаганка медиків, а необхідна реальність. Єдиним надійним способом профілактики інфекційних захворювань є вакцинація.

В ОЗО медичною сестрою Куркіною Н.І. проведені бесіди серед учнів та батьків щодо профілактики інфекційних захворювань. Відмова від щеплень може призвести до невиліковних захворювань та ускладнень.Тому спільна робота медичної сестри, лікаря педіатра та батьків спрямована на збереження життя та здоров'я дітей.

Лікарем-епідеміологом Плехановою А.Я. був проведений моніторинг з питань вакцинації серед учнів в кабінеті директора Іванової П.І.

Отже, здоров’я – найцінніше, що є в кожної людини, а тим більше здоров’я дитини!