Учнівська олімпіада з математики

11 грудня 2021 року відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з математики серед учнів закладів освіти Вилківської ОТГ.

По Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 прийняли участь в олімпіаді та стали переможцями:

ІІІ місце Кравченко Єлизавета, учениця 11-А класу.

Особлива подяка висловлюється вчителю Камбур С.І. за підготовку учнів-переможців.

Вітаємо переможців!

11 грудня 2023 року на базі ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1» проходив II (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якій взяли участь 22 учня 6-11 класів закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради. Олімпіада була проведена у формі тестових завдань, до турніру входили завдання творчого характеру та математична естафета. Юних інтелектуалів та їхніх наставників привітала Алла Євтюхова, голова оргкомітету, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради.

За результатами роботи журі визнало переможцями наступних учнів:

6 клас:

ІІI місце – Боцман Олег, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Філімонова О.К.

7 клас:

ІІI місце – Олейнікова Маргарита, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», Філімонова О.К.

8 клас:

І місце – Овсянников Кирило, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Іванова П.І.;

9 клас:

ІІI місце – Попова Анастасія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Гашевська А.О.

10 клас:

ІІI місце – Ніколов Андрій, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Дроздова А.О.;

11 клас:

ІІ місце – Дурасова Ірина, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Камбур С.І.

Відділ освіти Вилківської міської ради щиро вітає учасників, переможців та їхніх наставників! Ваші успіхи – це свідчення не лише високого рівня ваших знань, а результат вашої талановитості. Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах та впевнено крокувати тільки вперед!