PlayMath

Завжди приємно, коли учні окрім основного навчання поглиблюють свої знання з навчальних предметів та беруть участь у різноманітних олімпіадах та конкурсах. Так, учні 7-А класу Овсянников Кирило, Мякушина Анастасія, Бобриков Микита, Соловйов Іван та Ломовий Ярослав під керівництвом вчителя математики Іваної Парасковії Іванівни взяли участь у математичному проєкті PlayMath на платформі GIOS під патронатом Міністерства освіти і науки України. У проєкті учні виконували тестові завдання з математики різних рівнів, покращили свої уміння та навички. Застосовуння методу проєктів на уроках математики дозволяє розвити активність, креативність, гнучкість мислення, оволодіти математичними знаннями та методами, поглибити знання з предмету. Учні 7-А успішно виконали всі завдання та за результатами проєкту отримали сертифікати. Вітаємо учнів та вчителя! Бажаємо нових перемог.