Наші досягнення

Результати учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук, інших конкурсів та змагань у 2020/2021 н.р

30 листопада Вилківський відділ освіти на базі Вилківського НВКліцей розпочав І етап Всеукраінського конкурсузахисту науководослідницьких робіт учнів – членів МАН. Вилквіський ЗЗСО І—ІІІ ст. № 1 представив до захисту роботи з математики та інформатики.

Вітаємо наших переможців Чудаєв Василь – І місце інформатика, Бібік Даша та Дівущак Катерина – ІІІ місце математики. Вітаємо наших учнів та їх вчителів-предметників.

За результатами ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика призові місця зайняли:

3-А  Смирна Олександра      ІІ місце

4-Б  Голубова Марія             ІІ місце

4-А  Тихонова Авеліна          ІІІ місце

5-Б  Чичеринда Орина          ІІ місце

5-А  Мякушина Анастасія      ІІІ місце

6-А  Жмуд Віктор                  ІІІ місце

7-Б   Матеус Софія                ІІІ місце

8-А   Єрська Марина              ІІ місце

8-Б   Шевель Ольга               ІІІ місце

9-А   Гладаренко Анастасія    ІІ місце

10-А Сивізіна Ірина               ІІ місце

11-А Крайнікова Тетяна         І місце

11-А Галкіна Світлана            ІІІ місце

Вітаємо переможців! Адміністрація закладу висловлює подяку за підготовку учнів вчителям Солопенко Г.Г., Парфьоновій Н.І, Тихоновій І.І., Чорній Т.Ю., Риженковій Г.М., Аладишевій Г.О., Лесик О.М..

Результати ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка:

ІІ місце    Мякушина Анастасія     5-А клас

ІІІ місце   Чичеринда Орина         5-Б клас

ІІ місце    Жмуд Віктор                 6-А клас

ІІІ місце   Дарчук Марія               8- А клас

ІІІ місце   Сивізіна Ірина              10-А клас

Адміністрація закладу висловлює подяку за підготовку учнів вчителям: Солопенко Г.Г., Парфьоновій Н.І., Чорній Т.Ю., Кравченко А.В, Тихоновій І.І..

Вітаємо переможців.

Крайникова Тетяна - учениця 10-Б класу приймала участь у Всеукраїнському конкурсі учнів та студентів "Мирний космос" напрямок "Екологія і космонавтика", отримала Диплом ІІІ ст Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я". Вітаємо з перемогою!!!

20 вересня в Десантненському ЗЗСО I-III ступенів відбулась спартакіада школярів з шашок та шахів, між навчальними закладами Вилківської ОТГ.

Результати команд

Шашки:

1 місце – Десантненський ЗЗСО І-ІІІ ст.,

2 місце –Мирнівський ЗЗСО І-ІІІ ст.,

3 місце – Вилківський НВК 'ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей'

Шахи:

1 місце - Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1,

2 місце - Десантненський ЗЗСО І-ІІІ ст.,

3 місце - Вилківський НВК 'ЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцей'

2 грудня учні нашого закладу з вчителями Циганковою С.В. та Гончаровою І.І. приєдналися до ХV зимового таборування Асоціації лідерів учнівського самоврядування "Сокіл-лицар" в м. Моршин. (Перший день)

3 грудня, другий день ХV зимового таборування Асоціації лідерів учнівського самоврядування "Сокіл".

Сьогодні учні нашого закладу разом з вчителями здійснили сходження на гору Маківка, підйом на гору Високий Верх, де дали клятву "Соколу" з нагоди 101-річниці Акту Злуки.

4 грудня, третій день ХV зимового таборування Асоціації лідерів учнівського самоврядування "Сокіл".

Сьогодні учні нашого закладу взяли участь у музикально-театральному конкурсі "Колядує Україна, колядує вся земля " та посіли І МІСЦЕ.

Адміністрація закладу вітає наших переможців! Окрема подяка вчителям Циганковій Сніжані Володимирівні та Гончаровій Ірині Ігорівні за підготовку учнів, професіоналізм та творчість.

5 грудня, четвертий день ХV зимового таборування Асоціації лідерів учнівського самоврядування "Сокіл". День розпочався з ранкового сходження, учасники побували біля скель Довбуша, водопаду Сукіль.

Ввечері відбувся музикально-театральний конкурс новорічних вітань де наші учасники посіли І МІСЦЕ.

Вітаємо переможців!

6 грудня, п'ятий день ХV зимового таборування Асоціації лідерів учнівського самоврядування "Сокіл".

Сьогодні учасники таборування зранку були в Печерному монастирі, село Розгірче. Комплекс зазнав у своєму розвитку ряд перебудов. Час його найбільшого розквиту припадав на XIV-XVI ст.

Також побували біля джерела, джерело з мінеральною сірко-йодованою водою, а з труби тече лікувальна вода.

7 грудня, ХV зимового таборування Асоціації лідерів учнівського самоврядування "Сокіл" завершився екскурсією до культурної столиці України - "Місто-Лева".
Кажуть, воно схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. Можливо, так воно і є. Львів - особливий.
Учасники таборування побували в Львівській кав'ярні, майстерні шоколаду, майстерні карамелі та відомому Львівському оперному театрі.