Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, плану роботи атестаційної комісії відділу освіти Вилківської міської ради (II рівня) з метою здійснення всебічної оцінки фахової майстерності педагогічних працівників, що атестуються, 14 лютого 2022 року на базі Вилківського ЗЗСО I-III ст. №1 відбувся майстер-клас за темою «Формування творчих та конструкторсько-технологічних знань і вмінь у учнів на уроках трудового навчання» («я знаю, як це робити, я навчу вас»). Даний захід для колег підготувала та провела вчитель трудового навчання, вчитель першої кваліфікаційної категорії Назарова Ольга Олександрівна.

Відділ освіти Вилківської міської ради висловлює подяку Назаровій О.О. за корисну, пізнавальну інформацію, змістовний виклад матеріалу!