Театральна вистава "За двома зайцями"

З початку навчального року у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 розпочав роботу театральний гурток «Фантазія» під керівництвом вчителів філологічного циклу.

Метою відкриття театрального гуртка є насамперед створення умов для особистісного зростання учнів, розвитку їх творчого потенціалу, виховання збагаченої компетентної особистості.

Завданням є навчити гуртківців працювати у творчому колективі, сміливо висловлювати думки не лише словесно, а й дією, вчитись считувати емоційні стани, застосовувати практично знання з техніки мови та майстерності актора.

Театральне мистецтво є унікальною можливістю цілісного впливу на особистість, виступає не тільки джерелом естетичного виховання, а й універсальним засобом творчого розвитку дитини.

14 січня театральний гурток «Фантазія» під керівництвом вчителів російської мови та зарубіжної літератури Суржикової Тетяни Іванівни та Ведути Тетяни Михайлівни представили до уваги глядачів першу виставу за мотивами українського художнього фільму «За двома зайцями» комедійної однойменної п’єси Михайла Старицького.

Головною ідеєю вистави стало розкриття досить глибокої життєвої ситуації, пов’язаної із людською підступністю, бажанням скористатися чужою довірливістю, із справжнім людським почуттями, їх щирістю, правдивістю, красою.

Назва вистави несе повчальний характер, яка означає «Намагатися одночасно здобути успіх у двох і більше справах».

Участь у виставі взяли учні 9-11 класів і продемонстрували свої неймовірні акторські здібності. Готувалися діти до вистави приблизно 2-3 місяці. Цей час випав на дистанційне навчання. Проводити репетиції не було змоги, але завзятість і бажання учнів вражали, адже читання п’єси і репетиційні зустрічі відбувались онлайн. Всі учасники театру вчили свої слова, тренувались відігравати ролі, вчили танцювальні постановки та готували костюми до виступу.

В трупу увійшло 25 учнів, але після прем’єри бажаючих відвідувати театр стало набагато більше.

Робота в театрі стала чудовим життєвим досвідом як для учнів, так і для вчителів.

Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність організаторам, учасникам за неймовірну атмосферу, прекрасний виступ, море емоцій і вражень.

Знайте, ми пишаємося вами! Бажаємо творчої наснаги, нових ідей, ми обов’язково їх підтримаємо і разом втілимо в шкільне життя.