Майстер-клас

Професія кухаря, шеф-кухаря, це не просто технічна діяльність в приготуванні їжі, але і творчість, мистецтво створити апетитний, корисний шедевр.

Ви запитаєте, кому підходить ця професія?

Перш за все це творчі люди, які бажають нести красу і користь людям.

Кулінарні майстер-класи в нашому закладі проходять не вперше, метою яких в першу чергу є приготовування здорової їжі для учнів, відкриття для дітей нових занять і захоплень, тому кулінарний майстер-клас – це чудова можливість для дитини провести час творчо, дізнатися щось нове, а можливо, і відкрити в собі невідомі таланти.

Діти завжди у захваті від можливості приготувати ту чи іншу страву власноруч. І в нас все відбувається по-дорослому: діти вдягають фартухи і кухарські ковпаки, ретельно миють руки і приступають до приготування страви, уважно слухаючи кухаря і виконуючи всі його вказівки.

Під час майстер-класу діти також дізнаються багато цікавого про страву, яку готують, та про її інгредієнти. Завершується майстер-клас презентуванням страви та її дегустацією, отриманням сертифікату на оцінки з предметів трудове навчання, основи здоров’я та новим рецептом смачного блюда.