Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2023

В жовтні місяці кожного року проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. В цьому році тема Всеукраїнського місячника була "Вірю в майбутнє твоє, Україно!". У цьому місяці учні малювали, дивилися мультфільми, з ними завідуюча бібліотеки Беспала О.П. проводила години спілкування на різні теми. Під час спілкування учні познайомилися з бібліотекою та з книжками, які тут знаходяться. Також діткам показували цікавий мультфільм про пса Патрона, з цього відеоролика вони дізналися які є вибухонебезпечні прилади, та що робити уразі того, якщо вони знайдуть небезпечний та дивний предмет. Перегляд мультфільму відбувався в кабінеті безпеки, де діти мали змогу побачити як виглядають ці вибухонебезпечні предмети і потримати їх в руках.

Запрошуючи дітей до бібліотеки, ми стараємося допомогти учням знайти в собі мотивацію читати книжки, пізнавати щось нове не тільки за допомогою Інтернету. Обираючи паперові книжки, ми обираємо історію, яка пишеться вже не перше сторіччя.