Онлайн-курс «Теорія чисел» для учнів 8-10 класів

«Найвище призначення математики полягає в тому, щоб знаходити прихований порядок в хаосі, що оточує нас» - слова відомого американського математика Норберта Вінера, засновника кібернетики та теорії штучного інтелекту, актуальні на всі часи.

Завдяки вчителям ОЗО «Вилківський ЗЗСО № 1» учні із задоволенням розкривають свої задатки та приймають участь у цікавих математичних проектах.

Під керівництвом директора школи та вчителя математики Іванової Парасковії Іванівни учень 8-го класу Овсянников Кирило прийняв участь в онлайн-курсі «Теорія чисел» для учнів 8-10 класів від Лабораторії математичних наук Національного центру МАН України. Учень успішно опанував програму у межах Всеукраїнської профільної математичної школи, виконав всі контрольні роботи та був відзначений сертифікатом загальноукраїнського рівня за успішне опанування програми курсу в межах профільної математики. Вітаємо Кирила з відзнакою та бажаємо нових перемог та досягнень на майбутнє.