Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин 2023

4 жовтня у всьому світі відзначається важливе міжнародне свято – Всесвітній день тварин, або World Animal Day.Вчителі 1-х класів Бобрикова А.М.та Ярошенко Т.Б. провели Урок Доброти на якому учні дізналися нові й цікаві факти про тварин, про те, що таке добро, про Всесвітній день захисту тварин, розширили свій світогляд.

В рамках Міжнародного дня захисту тварин у 3-Б класі вчителем Аладишевою Г.О. та асистентом Мякушиною І.П. проведено "Урок доброти". Метою уроку було: виховувати любов до тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя. Діти демонстрували світлини своїх домашніх улюбленців і розповідали про них. Підсумком уроку стало складання сенкану до слова "Добро".

Вже з 2018 року Благодійний фонд «Щаслива лапа» пропонує школам та профтехнікумам долучатись до проведення «Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин). Його присвячують Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначають 4 жовтня. Цього року ІV Міжнародний урок доброти пропонують провести 4-11 жовтня. Учні 3-А класу дуже полюбляють тваринок, тому із задоволенням взяли участь у заході. На ранковій зустрічі дивилися відеоролік про гуманне ставлення до наших маленьких друзів. На уроці математики годували песика та котика кісточками та рибками, повторюючи таблицю множення. На літературному читанні доповнювали та читали віршик про тварин разом з цими тваринками. До тварин можна і потрібно ставитися відповідально та гуманно, і ми, учні 3-А класу, це дуже добре засвоїли!

Учні 2- А класу ОЗО "Вилківський ЗЗСО-1", вітаємо з цим святом всіх жителів планети Земля і бажаємо, щоб нас, добрих людей, які захищають своїх улюбленців, стало в рази більше.

"Сміється на весь світ Добра країна,

І плаче на весь світ країна Зла,

Завжди Добро хай обира людина,

Щоби у щасті й радості жила!"

Тому так важливо берегти все хороше в собі і помічати добро, яке виявляють інші. Серед учнів нашого класу багато дітей, які з самого дитинства по краплинці збирають добро і обов'язково його комусь дарують. Ми впевнені - добро спасе мир і принесе нам перемогу!

Всесвітній день захисту тварин 2022

Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня – це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже через зміни клімату, вирубку лісів не тільки гинуть представники фауни, а й зникають цілі види.Запровадив Всесвітній день тварин в Берліні у 1925 році німецький письменник і зоозахисник Генріх Ціммерманн. До Всесвітнього дня захисту тварин долучилися учні 3-А класу. Вчитель Бобрикова А.М. провела Всеукраїнський урок доброти про гуманне ставлення до тварин. На уроці діти розгадували загадки про тварин, дізнались про пам'ятники встановленим тваринам, розв'язували лабіринт,розфарбовували улюбленця.