ХХV Всеукраїнський колоквіум "Космос. Людина. Духовність"

Разом з керівником роботи Кабановою Оленою Петрівною було проведено експерименти зі створення мобільних додатків та дослідним шляхом створено два варіанти гри для молодших школярів, де учні мають можливість дізнатися про загрозу і небезпеку накопичення космічного сміття.

У секції «Крізь простір і час» (нетрадиційні способи переміщення та передачі інформації у n - вимірному просторі) Софія представила науково змістовну, продуктивну та обгрунтовану доповідь, де було розкрито тему загрози людству – накопичення космічного сміття на орбіті Землі.

Робота отримала 1 місце на конкурсі. Всі представлені роботи були гідними уваги, тому боротьба була важкою.

Колоквіум проводиться з метою:

• творчого, інтелектуального та духовного розвитку учнівської молоді, задоволення її освітніх потреб, інтересів та схильностей до науково-експериментальної, дослідницької, техніко-конструкторської та інших видів позашкільної освіти;

• формування творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя.

При відборі кращих робіт враховувались такі критерії як актуальність теми дослідження, оригінальність, відповідність тематиці колоквіуму, логічність і послідовність викладення матеріалу, критичний аналіз досліджуваної проблеми, практична значимість отриманих результатів, грамотність, коректність оформлення джерел та цитувань.

Оцінювало роботи учнів журі колоквіуму, в складі провідних науковців викладачів фізичного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, та науково-педагогічних працівників комунального вищого навчального закладу „Ужгородський інститут культури і мистецтв”. Переможці та призери нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти відповідних ступенів.

За активну роботу з обдарованими учнями, та підготовку їх до участі у Всеукраїнському колоквіумі школярів „Космос. Людина. Духовність” грамотами Українського державного центру позашкільної освіти були нагороджені наукові керівники робіт, які зайняли призові місця.

Вітаємо Кабанову Олену Петрівну та Софію Кабанову з перемогою та бажаємо їм нових творчих здобутків, цікавих рішень та надалі робити внесок у розвиток наукової справи!