ІІ Всеукраїнський Відкритий марафон з української мови

З 12 листопада по 5 грудня Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» та освітньою компанією «HUMAN» було проведено ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови в дистанційному форматі.

У наймасштабнішому Марафоні взяло участь 35 тисяч конкурсантів, які змагались в чотирьох тематичних етапах: «Культура слова (лексикологія, фразеологія, стилістика)», «Граматика (синтаксис, морфологія, словотворення)», «Правопис (орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія)», «Робота з текстом».

Від нашого закладу брали участь і стали переможцями:

І місце - Мякушина Владислава, учениця 3-А класу – вчитель Бобрикова Анжела Миколаївна;

І місце - Мякушина Анастасія, учениця 6-А класу – вчитель Солопенко Галина Григорівна;

ІІ місце Руденко Марія, учениця 3-А класу – вчитель Бобрикова Анжела Миколаївна.

Всеукраїнський відкритий марафон з української мови надає змогу перевірити знання з української мови, вивчати її на конкретних прикладах. Переваги цього заходу, зокрема на його доступності для всіх учасників.

Доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Миколайович Авраменко наголосив на меті Марафону – виховати справжніх поціновувачів, знавців та користувачів української мови. Зауважив, що всі навчаються на помилках, адже помилки роблять нас досконалішими та сильнішими.

Адміністрація Вилківського ЗЗСОІ-ІІІ ступенів №1 висловлює подяку вчителям за підготовку учнів і вітає переможців.