Виховні заходи

22 квітня Всесвіт святкує День Землі. Шкільна бібліотека долучилася до святкування в рамках масштабної акції Зелене будівництво України. Завідуючою бібліотекою Мякушиною І.П. проведено майстер-клас (гра) серед учнів 2-А, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б по сортуванню сміття.

У сучасних умовах освіта не може залишатись осторонь від стрімких процесів розвитку науки. Наше суспільсво перебуває у постійному розвитку і через систему утворення висуває все нові умови для людини і до якості освіти. Іноземна мова як і шкільна біблотека володіє широким діапазоном міжпредметних зв'язків, а сучасні зміні структури шкільних уроків вимагають удосконалення, що може бути реалізовано у рамках бінарного заняття.

17 лютого у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, в шкільній біблотеці відбувся бінарний урок з англійської мови та бібілотечний урок на тему: "Weather. Seasons" серед учнів 5-А класу, який провели вчитель англійської мови Тарасенко Ю.Ю. та завідуюча бібілотекою Мякушина І.П..

Метою бінірного уроку було практичне відображення інтегральної технології навчання, яка являє собою нестандартну форму навчання. Це творчість двох педагогічних працівників, яка переросла у творчий процес учнів та сформувала в дітей креативну компетентність.