МАН-Юніор Дослідник - 2022

За результами загальноукраїнського конкурсу МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК -2022 Гончарова Аліна, учениця 10-Б класу, протягом цієї нелегкої весни старанно готувалася до цієї події, здійснила дуже цікаве дослідження та отримала високий результат на заочному оцінюванні та під час захисту. В нашої дослідниці - ІІ призове місце.

Це був цікавий досвід та можливість представити наш заклад на загальноукраїнському рівні наукових робіт МАН.

Адміністрація закладу висловлює особливу подяку вчителю історії Овсянниковій Олені Вікторівни за її сумлінну працю, саме завдяки їй учні вмонтовані приймати участь у конкурсах навіть під час війни та здобувати, підтверджувати результативність і рівень освіти, який надають в ОЗО "Вилківський ЗЗСО 1".