День дитячої книги 2 квітня 2024

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає День дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ. Знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості.

2-А та 2-Б класи сьогодні дивились інтерактивну квест-презентацію. Діти проходили квест з «Читайликом» виконували завдання, також учні поділились на групи та знаходили слова по Філворду. Завдяки такій презентації бібліотекар Беспала О.П. розповіла, які раніше були книги та на чому люди писали.Також діти самі відтворювали прислів‘я та залишились задоволеними.

Свято вирішили відзначити 2 квітня, тому що в цей день народився автор улюблених дитячих казок Ганс Крістіан Андерсен.