Учнівська олімпіада з хімії

14 грудня 2021 року відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з хімії серед учнів закладів освіти Вилківської ОТГ.

По Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 прийняли участь в олімпіаді та стали переможцями:

ІІ місце Кравченко Єлизавета, учениця 11-А класу.

Особлива подяка висловлюється вчителю хімії Ульченко О.В. за підготовку учнів-переможців.

Вітаємо переможців!

5 грудня 2023 року на базі Вилківського ЗЗСО №2 пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Всього в олімпіаді прийняло участь 13 учнів. Переможцями стали:

7 клас

ІІ місце – Голубова Марія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Ульченко О.В.

8 клас

учасник – Овсянников Кирило, учень ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Ульченко О.В.

9 клас

І місце – Димитрієва Софія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Ульченко О.В.;

10 клас

ІІI місце – Чемпаєш Олександра, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Ульченко О.В.

11 клас

ІІI місце – Галкіна Марія, учениця ОЗО «Вилківський ЗЗСО №1», вчитель Ульченко О.В.

Щиро вітаємо учасників олімпіади та її переможців. Бажаємо нашим учням натхнення на нові досягнення, подальших успіхів, перемог і впевненості у власних силах! Пишаємось вами!