Методичне об'єднання вчителів початкових класів

Методичне об'єднання вчителів початкових класів:

Риженкова Галина Миколаївна -    вчитель                           початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

Педагогічний стаж: 35  років, загальний стаж 40 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1989  року.

Учні приймають участь та є переможцями конкурсів ім.П.Яцика, "Кенгуру", "Чисті роси", онлайн-олімпіад "На урок" з математики та української мови "Соняшник". Нагорджена грамотами Одеської обласної ради, відділу освіти Кілійської РДА, Одеського інституту удосконалення вчителів.

Аладишева Галина Олексіївна - вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель -методист"

Педагогічний стаж:  38 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1992 року.

Вела творчу районну групу початкових класів за темою"Ейдетика на уроках початкових класів". Друкувалась в видавництві "Основа".  Учні постійно приймають участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика,  ім. Тараса Шевченка, Всеукраїнських онлайн олімпіадах та конкурсах, багато з них займають призові місця
З 2017 року навчаю троє дітей з ООП. Захистила курсову роботу за темою "Інклюзивне навчання у початковій школі".
-Учень з ООП зайняв перше місце у конкурсі'Чисті роси" за номінацією "Декоративно - ужиткове мистецтво". Нагороджена грамотами відділу освіти Кілійської РДА, відділу освіти Вилківської ОТГ.

Крюкова Марина Михайлівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

Педагогічний стаж: 23  роки.

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1999  року.

Регіональний тренер вчителів початкових класів з питань впровадження нового Державного стандарту початкової освіти. Учні приймають участь та є переможцями конкурсів ім.П.Яцика, "Кенгуру", "Чисті роси", онлайн-олімпіад "На урок", "Всеосвіта" з математики та української мови "Соняшник", з предметів початкової школи. Нагорджена грамотами Одеської обласної ради, відділу освіти Кілійської РДА, відділу освіти Вилківської ОТГ, має грамоти, подяки та сертифікати за підготовку учнів у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах та конкурсурсах.

Драчук Лариса Сергіївна - вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, керівник ШМО вчителів початкових класів, має педагогічне звання "Старший вчитель"

Педагогічний стаж:  23 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з  2000 року.

Приймала участь у конкурсах "Вчитель року", "Кращий конспект року", проводить шкільні та районні семінари, описувала власний досвід роботи, ділится своїм досвідом з колегами, креативна, знаходилася в творчій групі вчителів, підвищує свій професіоналізм. Друкується з розробками уроків та позакласних заходів на Всеукраїнських інтернет-платформах "На урок", "Всеосвіта".  Учні приймають участь у районних та міських учнівських олімпіадах, мають призові місця. Щорічно учні приймають уучасть у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика, з української мови та літератури ім. Т.Шевченка, мають призові місця. Нагороджена грамотами, подяками, диплопами Кілійської РДА, відділу освіти Кілійської РДА, відділу освіти Вилківської ОТГ, Всеукраїнських інтернет-олімпіад та конкурсів за підготовку переможців та учасників .

Ілюшкіна Олена Іванівна- вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

Педагогічний стаж: 21  рік

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2008  року.

Ярошенко Тетяна Борисівна - вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж:  14 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2009 року.

Учні приймають участь у Всеукраїнських та Міжнародних конурсах, районних та шкільних учнівських олімпіадах. Мають призові місця.

Має нагороди: дипломи, подяки, сертифікати за участь дітей у різноманітних конкурсах.

Бобрикова Анжела Миколаївна - вчитель початкових класів, вчитель вищої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж:  14 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2009 року.

Заохочує дітей приймати участь у конкурсах та інтернет-олімпіадах. Учні приймають участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика та займали І місце у 2017 р.та ІІ місце у 2018 р. Має нагороду від відділу освіти за значні досягнення у роботі з обдарованими учнями, високий професіоналізм.

Каражова Юлія Вікторівна - вчитель початкових класів, вчитель другої кваліфікаційної категорії

Педагогічний стаж: 10 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2013 року.

Учні постійно приймають участь у інтернет-олімпіадах, мають призові місця. Працює  з дітьми, окрім учбової програми, над естетичним вихованням та розвитком емоційного інтелекту.