День святого Миколая

Миколай, Миколай, ти до нас завітай!

8 грудня 2023 у 1-4 класах нашого закладу відбулось свято Святого Миколая. Діти водили хороводи, танцювали, відгадували загадки, грали в тематичні ігри, за що Миколай їм приніс подаруночки🎁. До учнів завітали гості, які повчали доброті, чемності та кмітливості. Було цікаво, весело та чарівно. Велика подяка завучу з виховної роботи та класному керівнику 11-А класу Бирченко Н.І. та її вихованцям: Оспановій Вероніці,Топтигіній Діані, Немировскому Максиму,Лутчак Артуру, Москвичову Артуру, Унгарову Юліану,Олейниковій Катерині та педагогам-організаторам: Смирній Є.В. та Султановій В.О. за організацію свята.Святкового всім настрою та миру в кожній домівці!

19 грудня 2022? – одна із найочікуваніших дат???? у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Святого Миколая????.

День святого Миколая ????є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні????????, а дітлахи?????????????? нетерпляче чекають подарунків???? на свято 19 грудня. У школах напередодні свята проводяться уроки, на яких дітей вчать писати святому листа?, а найбільше за все у цей день шануються прояви турботи про нужденних.

Напередодні свята педагогом організатором Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Циганковою Сніжаною Володимирівною проведено виховний захід: святково-театральна вистава " Святий Миколай, до нас завітай!" " серед учнів 1-2, 3-4, 5 класів.

В театралізованому дійстві для початківців прийняли участь талановиті артисти:

1.Вязовський М., 11-А

2.Подурець В. 5-А

3. Зубкова П. 5-А

4.Тихонова А.5-А

5.Полякова М. 5-А

6.Ведута Д. 5-А

7.Ведута М. 5-А

8.Буравиченко Г. 5-Б

9.Голубова М. 5-Б

10.Горохов М. 5-Б

11.Матусевич К. 5-Б

12.Олейнікова М. 5-Б

13.Циганкова І. 8-Б

До наших учнів також завітав Святий Миколай????, який є взірцем працьовитості, сором'язливості, чесності, доброти та милосердя????.

Діти співали, танцювали, приймали участь у конкурсах. Радість, усмішка???? та щирість в дитячих очах???? ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов? та доброту. Від свого покровителя ???? учні отримали солодкі подарунки ????????, від яких на обличчях з'явилася усмішка, дитяча радість.

Свято???????? вдалося на славу.

Щиру вдячність висловлюємо адміністрації закладу, педагогу-організатору Циганковій С.В., класним керівникам, батькам та всім причетним за організацію та допомогу в проведенні свята для дітей.