Учнівська олімпіада з англійської мови

17 грудня 2021 року відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів закладів освіти Вилківської ОТГ.

По Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 прийняли участь в олімпіаді та стали переможцями:

І місце Сараєва Ганна, учениця 9-А класу;

І місце Кравченко Єлизавета, учениця 11-А класу;

ІІІ місце Дурасова Ірина, учениця 9-А класу.

Особлива подяка висловлюється вчителям англійської мови Чернобривченко В.І. та Тарасенко Ю.Ю.  за підготовку учнів-переможців.

Вітаємо переможців!

08.12.2023 на базі Приморського ЗЗСО пройшов II (районний) етап олімпіади з англійської мови. Команда нашої школи виступила дуже успішно! Марина Резепа учениця 11-Б класу була капітаном, від її роботи залежав успіх усієї команди школи! Вітаємо Марину Резепу з I місцем! Також І місце серед дев'ятикласників посів Жмуд Віктор учень 9-А класу. Почесні II місця зайняли Мякушина Анастасія учениця 8-Б класу та Ізотов Вадим учень 10-Б класу! Всім переможцям бажаємо успіхів, досягнень та натхнення у майбутньому!