Олімпійський тиждень

З 11-15 вересня 2023 р. в ОЗО «Вилківська ЗЗСО №1» проводився Олімпійський тиждень в змішаному форматі. Учні переглядали відео  «Олімпійська Україна за часи незалежності», «Олімпійські чемпіони України». Проводились змагання з волейболу та баскетболу 9-11 кл. Турніри з тенісу, шах та шашок 9-11 кл. А також,  урок-розвага у 5-х та 6-х кл.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, який святкується щорічно 12 вересня, сьогодні у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 в рамках Олімпійського тижня серед учнів 4-х, 5-х класів було проведено Всеукраїнський олімпійський урок.

На уроці були присутні гості з Вилківської ДЮСШ - тренери та чемпіони Одеської області та України.

Також, 13 вересня у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 проведено єдині класні години присвячені олімпійському тижню та святкуванню Дня фізичної культури і спорту в Україні. Це свято офіційно засновано в 1994 році, це свято здорового способу життя і радості,що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

В шкільній біблотеці діє тематично-книжкова виставка присвячена святкуванню Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту та Олімпійському тижню.

Олімпійський тиждень- це заходи, спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні. Основними формами проведення Олімпійського тижня є спортивно-видовищні заходи, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, конкурсів, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

Сьогодні, 10 вересня стартував Олімпійський тиждень і в нашому закладі. Учні школи провели цей день спрямований здоровому способу життя та спорту. На свіжому повітрі діти грали в спортивні ігри, навчались веселим руханкам, приймали участь у спортивних змаганнях та конкурсах, побували на екскурсії у Вилківській ДЮСШ, познайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту.

Дякуємо всім вчителям , учням та батькам, які прийняли активну участь у проведенні Всеукраїнського Олімпійського уроку.

В рамках проведення Олімпійського тижня вчителями методичного об'єднання фізичної культури Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1, серед учнів 8-х класів було організовано зустріч з тренерами Вилківської ДЮСШ Лучником Михайлом Олексійовичем-заслуженим майстром спорту, чемпіоном Європи і світу з веслування на байдарках та Бушевим Анатолієм Миколайовичем - 2-х кратним чемпіоном Європи, майстром спорту міжнародного класу.

Під час зустрічі шановні гості розповіли про олімпійський рух, олімпійських чемпіонів України, з гордістю розповіли про досягнення українських чемпіонів Паралімпійських ігор Токіо-2021.

Михайло Олексійович і Анатолій Миколайович розповіли учням 8-х класів про власний спортивний досвід, поділилася досягненням теперішніх своїх учнів: Дарчук Марії, Овсянникова Дениса, Якушонок Дмитра, Бушинкіної Злати- чемпіонів Одеської області та України.

З метою пропаганди здорового способу життя та знань фізичної культури вчитель Унгарова М.П. провела веселу рахунку.

Діти чекають з нетерпінням нових зустрічей.