Екологічне виховання

Людство стоїть на порозі екологічної катастрофи парникового ефекту, зменшення озонового шару, проблеми чистої води, кислотних дощів. Причиною 70% захворювань у людей є порушення взаємодії організму і навколишнього середовища.

В наших з вами силах змінити це становище!

Наша задача також полягає в тому, щоб розвивати в підростаючому поколінні любов і бережливе ставлення до природи, почуття співпереживання та милосердя до братів наших менших.

ЧИСТЕ МІСТО - ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Працівники та учні школи 1 квітня вийшли на благоустрій свого міста з щорічною екологічною акцією "Зелена стрічка".

Діти старанно та відповідально прийняли участь у акції.

Ми відчищали від сміття водойми та узбіччя вул.Лермонтова, вул. Придунайська, вул.Першотравнева, вул. Шкільну, вул.Горького, вул. Свято-Миколаївська, вул.Чехова, Білгородський канал (4-11 класи).

Учні 3 класів прибирали шкільне подвір'я.

Висаджували квіти по вул.Різдвяна учні 2-х класів. Приймали участь навіть найменші учні 1-х класів. Долучилися і батьки.

Після прибирання ми залишали листівки з закликом "Чистый город начинается с тебя!

Своїм прикладом ми закликаємо жителів міста, України не залишатись байдужими до навколишнього середовища та запускаємо #челендж"ЧИСТЕ МІСТО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!"

Ч.1