Корисна інформація для батьків

Тільки там, де читають батьки, зростає дитина, що читає.

Януш Корчак

Правила для батьків

1. Не навчайте того, з чим ви самі необізнані. Для правильного виховання дитини треба знати її вікові та індивідуальні особливості.
  2. Не сприймайте дитину як свою власність, не ростіть її для себе. Ваша мета – виростити її для життя серед людей.
  3. Довіряйте дитині. Пояснюйте, що вона робить краще, а не гірше. Залишайте за нею право на власні помилки, тоді дитина оволодіє вмінням їх самостійно виправляти.
  4. Не ставтесь до дитини зневажливо. Дитина повинна бути впевнена в своїх силах, тоді з неї виросте відповідальна особистість.
  5. Будьте терплячими. Ваша нетерплячість – ознака слабкості, демонстрація вашої невпевненості у собі.
  6. Будьте послідовним у своїх вимогах, але пам’ятайте: твердість лінії у вихованні досягається не покаранням, а стабільністю обов’язкових для виконання правил, спокійним тоном спілкування, неквапливістю і послідовністю.
  7. Потурбуйтесь про те, аби ваша дитина накопичувала досвід у спокійному темпі. Дозволяйте їй відпочивати від розпоряджень, наказів, зауважень. Нехай вона вчиться розпоряджатися собою.
  8. Виключіть із своєї практики вислів: «Роби, якщо я наказав!» Замініть цю форму вимоги на іншу: «Зроби, тому що не зробити цього не можна, це принесе тобі користь»
  9. Оцінюючи дитину, кажіть їй не тільки про те, чим ви особисто незадоволені, а й про те, що вас радує. Не порівнюйте її з сусідською дитиною, однокласниками, друзями.Порівнюйте, якою вона була вчора і якою є сьогодні.
  10. Ніколи не кажіть, що вам ніколи виховувати свою дитину. Давайте вчитися виховувати наших дітей, пізнавати те, чого ми не знаємо, знайомитись з основами педагогіки, психології, якщо насправді любимо їх і бажаємо ї

НУШ для батьків!

Все для розвитку дитини!

Інтернет ресурси для батьків

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

11 правил читання, які навчать дітей обожнювати книги змалку

Чи буде ваша дитина читати?

Як призвичаїти дитину до книжки?

Як зробити так, щоб малятка всієї країни читали

Вибираємо книжки для найменших

Для того, щоб діти багато читали…

Подбайте про розвиток своїх дітей!!!

Перед кожним із батьків стоїть нагальне питання: «Як організувати дозвілля дитини? Як весело та з користю провести вільний час?». Адже дозвілля включає в себе найрізноманітніші види діяльності в науці, техниці, спорті, мистецтві, літературі тощо. Все залежить від бажань і схильностей ваших дітей. Водночас це ще й гарна можливість побути разом, усією сім’єю. Відтак відпочивайте на здоров’я!
У книзі докладно проаналізовано багато варіантів проведення дитячого дозвілля. Вона буде цікавою та корисною для широкого кола читачів.

Батькам на замітку !!!

На шпальтах журналу піднімаються питання, важливі для розвитку і становлення гармонійних та здорових сімей в Україні. Видання ставить на меті відродження сімейних цінностей, поширення здорового способу життя, що є основою для збереження генофонду країни та її успішного розвитку в майбутньому.

Бібліотечні публікації

Рекомендаційний список літератури