Методичне об'єднання вчителів фізичної культури

Унгарова Марина Павлівна - вчитель фізичної культури, керівник ШМО вчителів фізичної культури, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

Педагогічний стаж:  25 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1997 року.

Співавтор сучасної моделі навчального закладу- Школа сприяння здоров'ю, нагороджена грамотою управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації.  Багаторазовий керівник команди обласного фестивалю-конкурсу " Молодь обирає здоровья", нагороджена грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації. Нагороджена грамотами департаменту освіти і науки Одеської ОДА, Почесною грамотою Кілійської районної ради, грамотами Всеукраїнської асоціації лідерів учнівського самоврядування " Сокіл", Подяка від міжрегіональної академії управління персоналом. Вчитель команди педагогічного супроводу учнів з ООП (фізична реабілітація)

Бирченко Наталя Іванівна - вчитель фізичної культури,  вчитель вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічний стаж:  25 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 1997 року.

Бугор Інна Олександрівна - вчитель фізичної культури та хреографії, вчитель другої кваліфікаційної категорії.

Педагогічний стаж:  8 років

Працює у Вилківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 з 2015 року.