БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ПІДТРИМКУ ЗСУ (1-4 кл.)

Сьогодні, 19 жовтня 2023 року у нашому ОЗО відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України.

Захід пройшов весело та яскраво. На благодійному ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби батьків учнів початкових класів. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовлені випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, трубочки та інші ласощі. Батьки та учні активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Вони намагалися не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.

Спільними зусиллями було зібрано кошти в сумі 14 700 грн.

Дякуємо усім батькам, вчителям початкових класів і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!

Робимо все, що можемо разом!

Разом ми – сила!

Разом ми – непереможні!